VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Práca v Grécku - PRE ŠTUDENTOV

ID: 30160     Pridaný: 09.05.2019
Cena: 550 € .
Práca v Grécku - PRE ŠTUDENTOV - počas letnej sezóny v luxusných 4* a 5* hoteloch - Internship Grécko

Nábor na sezónu 2019 zahájený

Pozícia: Čašník, barman, chyžná ,pomocný personál, animátor

Lokalita: Grécko a grécke ostrovy

Termín nástupu: máj - júl 2019

Náplň práce:

Pomocná sila v hoteli - upratovacie práce, pomocné sily do kuchyne, chyžné....
Čašník/čka - bez predchádzajúcich skúseností - Príprava stolov, nastieranie. Servírovanie jedál, nápojov. Debarasovanie. Upratovanie stolov. Umývanie pohárov.
Kuchár/ka - bez predchádzajúcich skúseností - príprava teplých a studených predjedál, hlavných jedál, zostavovanie menu, príprava jedál pre zákazníkov.
Recepčný/á - Telefonický a osobný kontakt s klientom, príjemné vystupovanie, zapisovanie rezervácií ubytovania. Pomoc hosťom s riešením otázok.
Animátor - príprava a realizácia programu na voľný čas pre klientov hotela
Záchranár/Lifeguard - na pláži, pri bazéne, aqua parky

Druh pracovného pomeru a dlžka pobytu: Brigáda min. 3 -3,5 mesiaca

Plat : 550 EUR mesačne v čistom + sprepitné v profesiách ako čašníčka, chyžná...

Pracuje sa 6 dní v týždni, 1 deň osobné voľno

Každý hotel navyše môže poskytnúť rôzne ďalšie výhody v podobe osobných prémii/bonusov po ukončení zmluvy, príp. preplatenie letenky späť, respektíve vyššiu základnú mesačnú mzdu. Pokiaľ uvedené výhody budú poskytnuté, budú riadne zapracované v kontrakte medzi hotelom a študentom.

Písomné referencie - odporúčanie od manažéra príslušného hotela.

Ubytovanie: Je poskytnuté ZDARMA buď priamo v hoteli, kde sú 2 a 3 posteľové izby s kúpeľnou alebo v jeho blízkosti.
Strava: Strava je zabezpečená 2 až 4 krát do dňa priamo v hoteli ZDARMA!

Požiadavky na zamestnanca: AJ komunikatívna znalosť . Flexibilita týkajúca sa pracovného času . Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Dobrý zdravotný stav. EU preukaz zdravotnej poisťovne.
Doprava: Letecky. Asistencia pri rezervácii letenky a jej zabezpečenie , informácie o trajektoch na príslušné ostrovy. Kompletné inštrukcie od vycestovania zo Slovenska až po príchod na miesto určenia.

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
ALEKO agency, s.r.o.
Eli Kravcová
Masarykova 22, 080 01 Prešov

Telefón: 0907515265

Webstránka: www.praca-info.sk

E-mail: praca@praca-info.sk

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (12)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta