VYHĽADÁVANIE

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

KATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Práca v Írsku - pomocný kuchár - Commis Chef

ID: 30150     Pridaný: 08.05.2019
Cena: 2000 € /mesiac
Pozícia: Pomocný kuchár – commis chef

Lokalita: Írsko, okolie Dublinu

Nástupný termín: Ihneď

Jazykové znalosti: Anglický jazyk – komunikatívna znalosť

Náplň práce:

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Podieľanie sa na príprave jedálneho lístka.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.
Aranžovanie pripravovaných pokrmov a kladenie vysokého dôrazu na estetickú stránku pokrmov.

Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: TPP, min. 3-6 mesiacov

Plat: min. 11 EUR/hod brutto.

Ubytovanie: na začiatok je poskytnuté zdarma, v komfortných karavanoch, ktoré spoločnosť vlastní. V tomto prípade pešia vzdialenosť do práce. Neskôr možnosť odsťahovať sa do vlastného ubytovania.

Strava: poskytnutá zamestnávateľom zdarma

Požiadavky na zamestnanca: Flexibilita týkajúca sa pracovného času . Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci. Čistotný a poriadkumilovný. Bez záznamu v registri trestov. Dobrý zdravotný stav. Ochota učiť sa a prijímať nové, práci prospešné informácie.

Doprava: Letecky. Asistencia pri rezervácii letenky a jej zabezpečenie. Kompletné inštrukcie od vycestovania zo Slovenska až po príchod na miesto určenia. Vyzdvihnutie z letiska .

Postup v prípade záujmu o túto ponuku:

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám zašlite Váš životopis na email aleko@praca-info.sk alebo nás kontaktujte telefonicky : 0907515265

Kontaktujte inzerenta

Adresa:
ALEKO agency, s.r.o.
Eli Kravcová
Masarykova 22, 080 01 Prešov

Telefón: 0907515265

Webstránka: www.praca-info.sk

E-mail: praca@praca-info.sk

Ďalšie inzeráty od používateľa: zobraziť (12)

Poslať inzerát známemu

Upozorniť na inzerát

Ďakujeme, že nám pomáhate udržiavať obsah microjob.sk.
Nahlásenie inzerátu je anonimné.

Zlý inzerát (nevhodný obsah, podvod)

Neaktuálny inzerát

Nespráva kategória

Iné

Kontaktovať inzerenta