VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

PODKATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

Práca v USA

Zoradiť podľa :

Zobrazených 1 - 4 inzerátov z 4

Práca v USA

AK MÁTE ZÁUJEM O PRÁCU V USA navštívte našu pobočku v Trnave v centre na ulici Hornopotočná 18,BUDOVA AMNIS.nájdete nás v čase od 8-16.30.aj mimo pracovné hodiny na objednávku plus víkendy!!!alebo sme tu stále pre Vás online!!!

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Trnava

v texte

Práca v USA

Pracovné pozície zabezpečujeme celoročne na vyžiadanie amerických zamestnávatelov.Jedná sa prevažne o pomocné alebo sezonne práce vo viacerých štátoch v USA.zakladné podmienky pre prácu v USA:vek od 18-30rokov,anglický jazyk na urovni B1,čistý výpis z registra trestov,biometricky pas(odtlačok prsta)platný minimálne 6 mesiacov pred vycestovaním do USA.a samozrejme chut pracovat!TREBA SA U NÁS ZAREGISTROVAT REGISTRAČNÝM FORMULÁROM PRIAMO NA POBOČKE ALEBO ONLINE E-FORMULÁROM.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Job by USA

Sprostredkovanie práce do USA našu agentúru nájdete v Trnave,budova AMNIS,Hornpotočná 18.ak splnate podmienky pre prácu:Ak splnate základné podmienky pre Pracu v USA(vek od 18-30rokov,anglický jazyk na urovni B1,čistý výpis z registra trestov,biometrický pas(odtlačok prsta),platný minimálne 6 mesiacov pred vycestovaním do USA) vyplníte si registračný formulár u nás bud osobne na pobočke alebo na vyžiadanie e-formulár s doloženým CV v AJ(ak nemáte preložíme Vám),aktuálne foto(stačí pasový formát) a zaregistru...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

v texte

Kanadě - hotely v resortech Alberta, Ontario, British Colum

Práce v Kanadě - hotely v resortech Alberta, Ontario, British Columbia Working Holiday Program Pozice: číšník/servírka, pomocná síla v kuchyni, pokojská, recepční, údržbář. Nabízíme: plat 10,5-14 CAD/hod, ubytování a stravování 280-600 CAD/měs. Požadujeme: věk 18-35 let, znalost AJ. Nástup: březen, duben, květen, délka: 6-12 měsíců.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Praha

0 €