VYHĽADÁVANIE

-

súkromné

firemné

dopyt

ponuka

len s fotkou

PODKATEGÓRIE

Microjob iPhone

Microjob Android

francúzske preklady

Zoradiť podľa :

Zobrazených 1 - 9 inzerátov z 9

Francúzske a anglické preklady, konzekutívne tlmočenie

Ponúkam kvalitné preklady textov z anglického a francúzskeho jazyka do slovenského a konzekutívne tlmočenie z francúzskeho jazyka do slovenského. Vyštudovala som odbor prekladateľstvo a tlmočníctvo s magisterským titulom. Zúčastnila som sa štúdia jazykov aj na Univerzite v Štrasburgu, vo Francúzsku, kde som nadobudla množstvo vedomostí hlavne z francúzskeho jazyka, ale rovnako aj z anglického. V tomto odbore som získala prax, vďaka práci ako prekladateľka pre istú firmu, kde išlo väčšinou o technické texty, ďa...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

Banská Bystrica

v texte

Preklad FRJ/SJ

Preklad odborných (prírodovedných) aj bežných textov na vysokej úrovni. Mám medzinárodný diplom Dalf C1 a štátnu škúšku z francúzskeho jazyka. Som študentkou FR bilingválneho gymnázia takže mám 5 ročnú prax v hovorovom aj písanom jazyku. Bežná cena: 11 eur. Uvedená cena je na 1 normostranu (A4).

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Francúzsky jazyk PREKLAD-TLMOČNÍCTVO

Profesionálny preklad a tlmočníctvo v akomkoľvek odbornom smere, za rozumnú cenu. Aj na faktúru.

Iné lokality: Trenčiansky kraj

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Prekla z/do francúzštiny

Som študentka francúzskeho jazyka, pracujem precízne a kvalitne a najmä som spoľahlivá, preto ma neváhajte osloviť. V prípade dlhších prekladov sa viem dohodnúť na cene. Teším sa na spoluprácu! :)

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

9 €

Preklad z FJ-SJ

Dobrý deň, som študentkou v magisterskom stupni prekladateľstva a tlmočníctva a preložím texty z francúzskeho do slovenskèho jazyka a naspäť. Stretla som sa už som všetkými druhmi prekladu. S prekladaním mám aj profesionálne skúsenosti- 1rok prekladania technických textov pre francúzsku spoločnosť. V prípade záujmu prosím kontaktovať prostredníctvom mailu: vgasparovicova94@gmail.com alebo na tel.č. 0915 221 987. Cena je 10 eur za normo stranu. V prípade vážneho záujmu dohoda možná.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

10 €

Rychle preklady SJ-FJ a naopak za 5,00€

Momentalne som velmi flexibilna a preklad Vam dokazem dodat pomerne rychlo. Takisto Vam ponukam rychlu komunikaciu bez zbytocneho cakania :) Cena uvedena na pravej strane stranky je za jednu stranu formatu A4. Francuzstinu, s vedlajsim odborom vo svedcine a arabstine som vystudovala na medzinarodne uznavanej univerzite - University of Aberdeen v Skotsku, s titulom MA(Hons); ekvivalent slovenskeho 5-rocneho magistra. Pocas mojho studia som takisto stravila rok studia a prace vo Francuzsku, zucastnila sa viacero dobrovolnickych aktivit vo fra...

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Prekladatelstvo francuzstina

Ponukam prekladanie textov z francuzstiny do slovenciny alebo opacne.Mam dobre skusenosti s francuzskym jazykom, vystudoval som bilingvalne gymnazium zamerane na francuzsky jazyk a posobil som aj v zahranici v ramci brigady ako barman na Korzike.Cena dohodou.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Preklad francúzsky jazyk

Preložím abstrakty k záverečným prácam, rôzne neúradne texty z/do FRJ, prípadne doučím tento jazyk. Mám ukončené VŠ vzdelanie v odbore ANJ/FRJ. Prekladu a výučbe týchto cudzích jazykov sa už venujem viac rokov.

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

dohodou

Preklad francúzsky jazyk SPOĽAHLIVO-RÝCHLO-LACN

Ponúkam preklad odborných/ neodborných textov z francúzštiny do slovenčiny a naopak. Mám maturitu na úrovni B2 a študujem prvý ročník v odbore francúzsky jazyk na Masarykovej Univerzite. Cena za normostranu 4€. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail: katarina.stanik@gmail.com .

Iné lokality: žiadne

Ponuka

lokalita neznáma

4 €