AGENT

Hľadáte konkrétnu službu, prácu, mikroprácu, tovar alebo produkt? Nestrácajte čas a nehľadajte ručne sami, nastavte si automatické hľadanie - Vyhľadávacieho agenta.

Službu Vyhľadávací agent môžete bezplatne využiť na automatické vyhľadávanie nových inzerátov podľa Vašich kritérií (max. 10 agentov naraz). Službu je možné využívať až po prihlásení na Microjob.sk. Vyhľadávací agent vám umožňuje zadefinovať kritéria hľadania v inzerátoch, pričom zadané kritéria je možné kedykoľvek meniť. Môžete mať aktívnych naraz max.10 agentov, ktoré môžete dodatočne upravovať. Systém v pravidelných intervaloch prehľadáva databázu inzerátov a inzeráty vyhovujúce zvoleným kritériám vypisuje v sekcii Vyhľadávací agent. Automaticky je nastavené zasielanie e-mailových upozornení o nových inzerátoch v danom agentovi. Zasielanie mailov si môžete zrušiť v sekcii „Agenti“.

Čo je Vyhľadávací agent?

Vyhľadávací agent je aplikácia, ktorá bude za Vás sledovať a zbierať novo pridané inzeráty a informovat Vás o tom notifikáciou/e-mailom.

Aplikácia slúži na automatické filtrovanie nových inzerátov. Ak niečo zháňate, nemusíte stále sedieťpri počítači, ale môžete to nechať na aplikáciu.

Ako to funguje?

Aplikácia prehľadáva nové inzeráty pomocou filtrov. Filter môžte špecifikovať rôznymi kritériami. Ak inzerát vyhovuje Vášmu filtru, budete o tom oboznámeny notifikáciou.

* povinné údaje

Slúži len na Vašu osobnú identifikáciu agenta. Napr: "Agent 1"

-

Ako často Vás budeme informovať o nových inzerátoch.

súkromná osoba

firma

dopyt

ponuka

len s fotkou